Simple Address (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Country
sv: Land

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Country code
sv: Landskod

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Available countries
sv: Tillgängliga länder

en: If no countries are selected, all countries will be available.
sv: Om inga länder är valda kommer alla länder vara tillgängliga.
