Simple Address (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Available countries
th: ประเทศที่มีอยู่
