Simple Address (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Country
ca: País

en: Address
ca: Adreça

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Available countries
ca: Països disponibles

en: If no countries are selected, all countries will be available.
ca: Si no hi ha cap país seleccionat, tots estaran disponibles.
