Simple Address (1.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Country
da: Land

en: Address
da: Adresse

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Country code
da: Landekode

en: Field types
da: Felttyper

en: Available countries
da: Tilgængelige lande

en: If no countries are selected, all countries will be available.
da: Hvis der ikke vælges et land, vil alle lande være tilgængelige.
