Simple Address (1.0.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Country
de: Land

en: Address
de: Adresse

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Country code
de: Länderkennung

en: Field types
de: Feldtypen

en: Available countries
de: Verfügbare Länder

en: If no countries are selected, all countries will be available.
de: Wenn keine Länder ausgewählt sind, stehen alle Länder zur Verfügung.

en: Address line
de: Adresszeile
