Simple Address (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Available countries
el: Διαθέσιμες χώρες
