Simple Address (1.0.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Country
es: País

en: Address
es: Dirección

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Postal Code
es: Código postal

en: Country code
es: Código de país

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Available countries
es: Países disponibles

en: If no countries are selected, all countries will be available.
es: Si no hay países seleccionados, todos los países estarán disponibles.
