Simple Address (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Country
et: Riik

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Country code
et: Riigikood

en: Field types
et: Väljade tüübid
