Simple Address (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Address
fa: نشانی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/province
fa: ایالت/استان

en: Country code
fa: کد کشور
