Simple Address (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Country
gl: País

en: Address
gl: Enderezo

en: Postal code
gl: Código postal

en: Country code
gl: Código de país

en: Available countries
gl: Países dispoñibles
