Simple Address (1.0.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Country
id: Negara

en: Address
id: Alamat

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: Postal Code
id: Kode Pos

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Available countries
id: Negara yang tersedia

en: If no countries are selected, all countries will be available.
id: Jika tidak ada negara yang dipilih, semua negara akan tampak.
