Simple Address (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Country
is: Land

en: Address
is: Heimilisfang

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Country code
is: Landnúmer

en: Field types
is: Tegundir svæða
