Simple Address (1.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Country
ja: 国

en: Address
ja: 住所

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Country code
ja: 国コード

en: Field types
ja: フィールドタイプ
