Simple Address (1.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
