Simple Address (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Address
pl: Adres

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Field types
pl: Typy pól

en: Available countries
pl: Dostępne kraje

en: If no countries are selected, all countries will be available.
pl: Jeżeli nie wybrano żadnego kraju to do wyboru dostępne będą wszystkie.
