Simple Address (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Country
pt: País

en: Address
pt: Morada

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Postal Code
pt: Código Postal

en: Country code
pt: Código do país

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Available countries
pt: Países disponíveis

en: If no countries are selected, all countries will be available.
pt: Se nenhum país é selecionado, todos os países estarão disponíveis.
