Simple Address (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Country code
ro: Cod țară

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
