Simple Address (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Address
ru: Адрес

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Country code
ru: Код страны

en: Field types
ru: Типы полей

en: Available countries
ru: Доступные страны

en: If no countries are selected, all countries will be available.
ru: Если ни одна из стран не выбрана, то будут доступны все страны.
