Simple Address (1.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Address
uk: Адреса

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Country code
uk: Код країни

en: Field types
uk: Типи полів

en: Available countries
uk: Доступні країни

en: If no countries are selected, all countries will be available.
uk: Якщо не обрано жодної, то доступними є всі країни.
