Simple Address (1.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Address
vi: Địa chỉ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Available countries
vi: Các quốc gia được phép chọn

en: If no countries are selected, all countries will be available.
vi: Nếu không chọn quốc gia nào, tất cả các quốc gia sẽ được chọn.
