Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Component
fa: جزء

en: Components
fa: مؤلفه‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: description
fa: توضیحات

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Installed
fa: نصب شده

en: Form
fa: فرم

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها
