Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Component
ja: コンポーネント

en: Components
ja: コンポーネント

en: Advertisement
ja: 広告

en: description
ja: 説明

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Not available
ja: 利用不可

en: Installed
ja: インストール済み

en: Form
ja: フォーム

en: Display Mode
ja: 表示モード
