Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Component
ro: Componentă

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Installed
ro: Instalat

en: Form
ro: Formular
