Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Default
de: Standard

en: Component
de: Komponente

en: Components
de: Komponenten

en: Advertisement
de: Werbung

en: description
de: Beschreibung

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Not available
de: Nicht verfügbar

en: Carousel
de: Karussell

en: Installed
de: Installiert

en: Form
de: Formular

en: Analytics
de: Analysen

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity Types
de: Entitätstypen

en: Display Mode
de: Anzeigemodus
