Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Component
vi: Thành phần

en: ID
vi: Mã

en: Advertisement
vi: Quảng cáo

en: description
vi: mô tả

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Form
vi: Biểu mẫu
