Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Component
ar: عنصر

en: Components
ar: المكونات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Advertisement
ar: إعلان

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Not available
ar: غير متاح

en: Installed
ar: مثبت

en: Form
ar: نموذج
