Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Component
es: Componente

en: Components
es: Componentes

en: Advertisement
es: Anuncio

en: description
es: descripción

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Not available
es: No disponible

en: Carousel
es: Carrusel

en: Installed
es: Instalado

en: Form
es: Formulario

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity Types
es: Tipos de entidad
