Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Component
id: Komponen

en: Components
id: Komponen

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Installed
id: Terinstal

en: Form
id: Formulir
