Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Component
it: Componente

en: Components
it: Componenti

en: Advertisement
it: Inserzione

en: description
it: descrizione

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Not available
it: Non disponibile

en: Installed
it: Installato

en: Analytics
it: Analisi
