Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (3.0.1-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Form
ta: படிவம்
