Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.10) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Component
tr: Bileşen

en: Components
tr: Bileşenler

en: Advertisement
tr: Reklam

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)
