Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.12) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: ID
hu: Azonosító

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: description
hu: leírás

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Installed
hu: Telepített

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Entity Type
hu: Entitástípus
