Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.12) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Advertisement
lt: Reklama

en: description
lt: aprašymas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Installed
lt: Įdiegta
