Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.12) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Component
ru: Компонент

en: Components
ru: Компоненты

en: Advertisement
ru: Реклама

en: description
ru: описание

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Not available
ru: Недоступно

en: Carousel
ru: Карусель

en: Installed
ru: Установлено

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Types
ru: Типы сущностей
