Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.17) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Advertisement
he: מודעה

en: description
he: תיאור

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Not available
he: לא זמין

en: Installed
he: מותקן

en: Form
he: טופס
