Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.17) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: description
nl: beschrijving

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Form
nl: Formulier

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes
