Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.17) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: Advertisement
uk: Оголошення

en: description
uk: опис

en: Sidebar
uk: Панель

en: Not available
uk: Недоступно

en: Carousel
uk: Карусель

en: Installed
uk: Встановлено

en: Form
uk: Форма

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Display Mode
uk: Режим показу
