Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.18) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Advertisement
cs: Inzerce

en: description
cs: popisek

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Form
cs: Formulář

en: Entity Type
cs: Typ entity
