Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.18) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Form
et: Vorm

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
