Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.18) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Advertisement
pl: Reklama

en: description
pl: opis

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Form
pl: Formularz

en: Entity Type
pl: Typ encji
