Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.19) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Installed
be: Усталявана

en: Form
be: Форма
