Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.19) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Form
el: Φόρμα
