Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Audio
ja: オーディオ

en: Advertisement
ja: 広告

en: Not available
ja: 利用不可

en: Video
ja: ビデオ

en: Installed
ja: インストール済み

en: Animation
ja: アニメーション

en: Display Mode
ja: 表示モード

en: Instagram
ja: インスタグラム
