Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Audio
ru: Аудио

en: Advertisement
ru: Реклама

en: Not available
ru: Недоступно

en: Video
ru: Видео

en: Installed
ru: Установлено

en: Animation
ru: Анимация

en: Entity Type
ru: Тип сущности
