Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.21) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: description
ca: descripció

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Not available
ca: No disponible

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Form
ca: Formulari

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
