Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.21) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Default
da: Standard

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Advertisement
da: Reklame

en: description
da: beskrivelse

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Installed
da: Installeret

en: Form
da: Formular

en: Entity Types
da: Entity-typer
