Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.21) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Installed
gl: Instalado

en: Form
gl: Formulario
