Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.21) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Installed
sk: Inštalované

en: Form
sk: Formulár
