Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.21) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Form
eu: Formularioa
