Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: description
oc: descripcion

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Installed
oc: Installat

en: Form
oc: Formulari
